mózg

Wszyscy jesteśmy w grze

Recenzja książki: „Wszyscy jesteśmy w grze” Autor Baldagon Ras

Książka „Wszyscy jesteśmy w grze” autorstwa Dzikiego Prepepersa jest formą odkrywania rzeczywistości, traktatem, w którym autor uczy się prawdziwej formy odczuwania i rozumienia życia. Podczas swojej metamorfozy wyzwala się z kajdan społecznych. Krok po kroku zauważa, że to, co nazywał życiem, było fikcją, elementarna gra. Na zasadzie kontrastu bada, kim był; to rodzaj spowiedzi, i właśnie w tej perspektywie wyłania się jego prawdziwa natura. Rzeczywistość zaczyna być postrzegana całkowicie inaczej, zrywa kajdany zła.

Na podwalinach wcześniejszego życia tworzy nowe założenia; to jego elementarny proces wzrastania. W procesie przemiany przedefiniowuje wszystko, co nauczył się o ludziach, świecie, Bogu, życiu, śmierci. Im bardziej wybudza się ze snu, tym bardziej zaczyna rozumieć, że wszystko, co doświadczył w życiu, było po coś, była to fundamentalna droga, nauka, by zrozumieć i pojąć, jak wygląda prawdziwe życie, kim jest on sam, kiedy ściągnie konstrukcję swojej tożsamości społecznej. Proces, przez który przechodzi, odkrywają nieliczne świadome istoty na całym świecie. Bo przecież wszyscy jesteśmy w grze, to systemowa pajęczyna. Kiedy zrozumiemy, czym jest nasza prawdziwa natura, rozpoznamy ją; to stare życie przestaje być istotne, kurtyna opada, a my sami jesteśmy już w spójności, nie musimy walczyć, porównywać się z nikim, być niczym myszy biegające w kołowrotku. Nagroda i kara przestają na nas działać, nikt już nie może nas oszukać, manipulować, zaczynamy działać w rytmie duszy, źródła. Polecam książkę wszystkim tym, którzy chcą rozpoznać prawdziwą rzeczywistość, by nie oszukiwać siebie i nie budować na zgliszczach starego świata czegoś, co umarło, co nie istnieje, czyli wartości starej rzeczywistości opartej na umyśle.

Odkrywanie Prawdy: Ścieżka Przebudzenia.

W naszym życiu często zaplątani jesteśmy w sieć iluzji, które tworzą pozory rzeczywistości. Ale prawdziwa przebudzona świadomość to odważne odkrywanie prawdy, nawet jeśli czasami jest ona bolesna. To wyrywanie się z kajdan fałszywych przekonań i otwieranie drzwi do głębszego zrozumienia nas samych i otaczającego nas świata.

Przebudzenie nie jest łatwą drogą. To konfrontacja z własnymi demonami, zanurzenie się w mrokach naszej duszy, aby wreszcie wypłynąć na powierzchnię w blasku prawdy. To uświadomienie sobie, że nasze życie dotąd było jedynie grą, a my sami byliśmy aktorami na jej scenie, odgrywając role, których nie zawsze chcieliśmy.

mózg

Wszyscy Jesteśmy w Grze

Prawdziwe przebudzenie to odcięcie się od fałszywych wyobrażeń o sobie i otwarcie na głębsze znaczenie istnienia. To zrzucenie maski społecznych oczekiwań i odnalezienie własnego autentycznego ja. To odkrywanie, że nasza prawdziwa natura jest znacznie głębsza niż to, co widzieliśmy dotychczas.

Każdy krok na drodze przebudzenia to walka z samym sobą, z własnym ego, które stara się utrzymać kontrolę. To proces wyzwalania się spod wpływu społecznych norm i oczekiwań, by stać się wolnym, niezależnym duchem.

Przebudzenie to także spojrzenie na świat z zupełnie nowej perspektywy. To zrozumienie, że wszystko, co nas otacza, jest częścią jednej całości, że jesteśmy połączeni ze wszystkim, co istnieje. To przejście od dualistycznego myślenia do akceptacji jedności i równowagi.

Niech przebudzenie będzie naszym przewodnikiem w podróży przez życie. Niech otworzy nam oczy na piękno i głębię istnienia. Niech uczyni nas bardziej współczującymi, pełnymi miłości i zrozumienia istotami.

Przebudź się i dołącz do tej wielkiej podróży w kierunku prawdziwej wolności i oświecenia.

„Wszyscy Jesteśmy w Grze” to cegiełka pod budowanie lepszego, świadomego życia opartego na wysokiej świadomości istnienia.

Namaste.

9/02/2024

Baldagon Ras

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top