Wielki Sennik Współczesny – Mirosław Winczewski- recenzja

Wielki Sennik Współczesny Mirosław Winczewski:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co oznaczają twoje sny i jak je interpretować, to ta książka jest dla ciebie. Wielki Sennik Współczesny Mirosław Winczewski to najobszerniejszy i najbardziej aktualny sennik na rynku, który zawiera ponad 5000 symboli sennych wraz z ich znaczeniem i omówieniem. Autor, Mirosław Winczewski, jest znanym i cenionym astrologiem, psychologiem i specjalistą od snów, który od ponad 30 lat zajmuje się badaniem i analizą marzeń sennych.

Książka jest napisana w przystępny i ciekawy sposób, z licznymi przykładami, anegdotami i ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie skomplikowanych koncepcji i teorii. Winczewski podkreśla, że sny są kluczem do naszej podświadomości, szczęścia i rozwoju osobistego.

mózg

Jak przeprogramować swój mózg: Kompleksowy przewodnik do odkrycia mocy zmieniania mózgu

W książce autor wyjaśnia, czym są sny, jak powstają i jakie są ich funkcje. Wyjaśnia, co to jest sen, cykl snu, fazy snu, sen REM, sen NREM, sen lucy itp. książka zawiera informacje o świadomym śnie, czyli stanie, w którym śniący jest świadomy, że śni i może wpływać na treść i przebieg snu. Świadomy sen jest uważany za formę samorozwoju i samouzdrawiania, a także za sposób na odkrywanie własnej podświadomości. W książce znajdziesz wiele wskazówek, jak osiągnąć i utrzymać świadomy sen, jak go wykorzystywać do rozwiązywania problemów, tworzenia i eksperymentowania.

do nabycia:

Wielki sennik współczesny Mirosław Winczewski (wydawnictwocesar.pl)

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top