Human Design w Praktyce- Lisa Mestars- Recenzja

Human Design w praktyce to książka, która wprowadza czytelnika w fascynujący świat Human Design, czyli systemu, który łączy wiedzę z zakresu neuronauki, fizyki kwantowej i starożytnej mądrości, aby pomóc nam lepiej poznać siebie i podejmować decyzje zgodne z naszą autentyczną energią. Autorka, Lisa Mestars, jest ekspertką w dziedzinie Human Design, coachem i trenerką, która od ponad 20 lat pomaga ludziom odkrywać swój potencjał i żyć pełnią życia.

Książka jest napisana w przystępny i ciekawy sposób, z licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie skomplikowanych koncepcji i teorii. Autorka  stara się zachęcić czytelnika do własnego myślenia i poszukiwania prawdy. Książka jest także inspiracją do odkrywania własnych możliwości i potencjału, który tkwi w każdym z nas. Mestars podkreśla, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma swój własny wykres Human Design, który pokazuje, jakie są nasze talenty, mocne strony, słabości, wyzwania i lekcje życiowe.

mózg
Jak przeprogramować swój mózg: Kompleksowy przewodnik do odkrycia mocy zmieniania mózgu

W książce autorka wyjaśnia, czym jest Human Design, jak powstał i jakie są jego podstawowe elementy, takie jak typy, strategie, profile, centra, kanały i bramy. Następnie autorka omawia, jak odczytywać swój wykres Human Design i jak go zastosować w praktyce, aby podejmować decyzje zgodne z naszą naturą i intuicją. By na końcu przedstawić, jak Human Design może pomóc nam w różnych obszarach życia, takich jak zdrowie, relacje, kariera, finanse, duchowość i rozwój osobisty.

Human Design w praktyce to książka, która otwiera oczy na prawdziwe oblicze człowieka i jego miejsce w świecie. To książka, która łączy naukę i duchowość w spójną i fascynującą całość. To książka, która pokazuje, że człowiek jest nie tylko istotą biologiczną, ale także duchową, która ma wpływ na swoją rzeczywistość i swoją ewolucję. Polecam tę książkę wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć więcej o sobie samych i o tym, kim naprawdę są.

Książka do nabycia : http://wydawnictwocesar.pl

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top