Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy to, co widzisz, słyszysz, czujesz i myślisz, jest prawdą? matrix

Świat to Matrix

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy to, co widzisz, słyszysz, czujesz i myślisz, jest prawdą? Czy żyjemy w matrix Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że coś jest nie tak z tym światem? Czy kiedykolwiek chciałeś się obudzić z tego snu i zobaczyć prawdziwą rzeczywistość?

Recenzja na kanale YouTube

Dziki Preppers, znany autor książek o surwivalu i preppingu, tym razem zabiera Cię w podróż do głębi swojej duszy i umysłu. W swojej książce Wszyscy Jesteśmy w Grze, Dziki Preppers przedstawia swoją teorię, że nasza rzeczywistość jest tylko symulacją, stworzoną przez zaawansowaną technologię i kontrolowaną przez tajemnicze siły. Dziki Preppers pokazuje Ci, jak odkryć i przełamać ten matrix, jak się uwolnić od jego ograniczeń i manipulacji, jak odzyskać swoją wolność i moc.

matrix

Wszyscy Jesteśmy w Grze to nie tylko książka, ale także praktyczny przewodnik, który nauczy Cię, jak rozpoznać i unikać pułapek matrixa, jak rozwijać swoją intuicję, świadomość i duchowość, jak łączyć się z wyższymi wymiarami i istotami, jak tworzyć swoją własną rzeczywistość i spełniać swoje marzenia. W książce znajdziesz wiele informacji , opisów afirmacji i technik, które pomogą Ci się obudzić i zobaczyć prawdę.

Wszyscy Jesteśmy w Grze to książka, która zmieni Twoje życie i sposób myślenia. To książka, która da Ci narzędzia i motywację, aby być gotowym na wszystko. To książka, która pokaże Ci, że nie jesteś niewolnikiem, ale twórcą. To książka, która pokaże Ci, że matrix to nie tylko film, ale rzeczywistość, z której możesz się wydostać.

https://wydawnictwocesar.pl/duchowosc-i-psychologia/20-wszyscy-jestesmy-w-grze-dziki-preppers-.html

Posts created 23

3 thoughts on “Świat to Matrix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top