SIERGIEJ ŁAZARIEW

SIERGIEJ ŁAZARIEW

Siergiej Łazariew jest autorem unikalnych badań świadczących o tym, że uczucia okazują wielki wpływ na nasze życie. Postępując zgodnie z zaleceniami przedstawionymi w jego książkach, miliony ludzi potrafiło polepszyć swój charakter, zdrowie i los. Dzięki nim można nie tylko przezwyciężyć własne problemy, ale też pomóc swoim dzieciom i wnukom.

Recenzja na kanale YouTube

Swoje badania Siergiej Łazariew rozpoczął w latach 1980-1981, skupiając się na energetycznych polach człowieka, a później zaczął profesjonalnie zajmować się bioenergetycznym uzdrawianiem. W tym czasie pole było dla niego drugorzędne w stosunku do ciała. Ciało było przyczyną, a pole skutkiem. Jednak po jakimś czasie autor doszedł do wniosku, że choroba rozwija się przez wiele lat i jest wynikiem reakcji człowieka na pewne wydarzenia w jego życiu.

Książki obrazują jego ponad 40-letnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. Dzięki tej wiedzy możemy otworzyć dla siebie nowe możliwości rozwiązywania swoich problemów i zapoczątkować prawdziwe zmiany siebie i swojego życia na lepsze.

Dotychczas ujrzało świat 38 jego książek, które w Rosji od 1996 roku są bestsellerami sprzedawanymi  w milionach egzemplarzy. Około 96% czytelników po zapoznaniu się z jego książkami zmieniło na lepsze swój charakter, światopogląd, zdrowie i los. Jego badania są unikalne i w ciągu ostatnich lat znajdują naukowe  potwierdzenie.

https://wydawnictwocesar.pl/18-siergiej-lazariew

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top