Recenzja książki Grega Bradena Człowiek jako projekt

Gregg Braden jest znanym i cenionym autorem książek na temat związku nauki i duchowości, a także wykładowcą i konsultantem w dziedzinie starożytnych mądrości i nowoczesnych odkryć. W swojej najnowszej książce Człowiek jako projekt zaprasza czytelnika w podróż poza teorię ewolucji Darwina, zaczynając od wyjaśnienia tego, jak to możliwe, że człowiek istnieje w znanej nam obecnej formie i przechodząc w kierunku czekających nas zmian.

Autor ujawnia pięć faktów, które podważają tezy współczesnej nauki na temat pochodzenia i rozwoju człowieka, takich jak tajemniczy skok ewolucyjny, brak dowodów fizycznych na teorię ewolucji, porównanie DNA neandertalczyków z genomem wczesnych ludzi, dowody na starożytną i precyzyjną fuzję genów oraz nadzwyczajne, wciąż niewykorzystywane zdolności każdego człowieka. Braden opiera się na najnowszych badaniach z dziedzin takich jak biologia, genetyka, fizyka kwantowa, archeologia, antropologia i religioznawstwo, a także na starożytnych tradycjach i tekstach, aby pokazać, że człowiek jest nie tylko produktem przypadku, ale celowym projektem, który ma wpływ na swoją przyszłość.

Książka jest napisana w przystępny i ciekawy sposób, z licznymi przykładami, anegdotami i ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie skomplikowanych koncepcji i teorii. Książka jest inspiracją do odkrywania własnych możliwości i potencjału, który tkwi w każdym z nas. Braden podkreśla, że każdy urodził się ze zdolnością do samoleczenia, samoregulacji, długowieczności, aktywacji wzmocnionej odpowiedzi immunologicznej oraz głębokiej intuicji, współczucia i empatii. Co więcej, w każdym momencie mamy dostęp do tych zdolności, jeśli tylko nauczymy się ich używać świadomie i celowo.

Człowiek jako projekt to książka, która otwiera oczy na prawdziwe oblicze człowieka i jego miejsce w świecie. To książka, która łączy naukę i duchowość w spójną i fascynującą całość. To książka, która pokazuje, że człowiek jest nie tylko istotą biologiczną, ale także duchową, która ma wpływ na swoją rzeczywistość i swoją ewolucję. Polecam tę książkę wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć więcej o sobie samych i o tym, kim naprawdę jesteśmy.

Książka do kupienia http://wydawnictwocesar.pl

Jak przeprogramować swój mózg: Kompleksowy przewodnik do odkrycia mocy zmieniania mózgu

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top