dziecko

Kryształowe Dziecko- Pięknie wydana książka dla dzieci

Recenzja na kanale YouTube

Kryształowe dziecko to książka autorstwa Anny Głowacz, która opowiada o ludziach, którzy odkrywają swoje niezwykłe pochodzenie i przeznaczenie. Są to osoby, które mają w sobie iskrę boskości i łączą się ze swoją duszą. Książka jest napisana w formie baśniowej i porusza tematy takie jak: świadomość, duchowość, miłość, wolność, twórczość, harmonia i radość. Książka jest przeznaczona dla czytelników, którzy szukają inspiracji i odpowiedzi na pytania o sens życia.

Książka ta pomaga wyjątkowym dzieciom, które czują się zagubione w swojej inności, pokazując im, że nie są sami i że ich wyjątkowe dary są darem, którym mogą wspomagać siebie, innych i naszą planetę. Z kolei rodzice otrzymują wskazówki, jak lepiej zrozumieć swoje wyjątkowe dziecko. Głównym bohaterem książki jest Marcelek, który opowiada swoją historię i dzieli się swoimi doświadczeniami z darów takich jak: jasnowidzenie, widzenie aury, współodczuwanie, leczenie energią, oczyszczanie się z niechcianych energii, tworzenie tarczy ochronnej i uziemianie się. Marcelek ma także swojego Anioła Stróża, Todo, który mu pomaga i wspiera.

Książka jest pięknie wydana i bogato ilustrowana, a do każdego egzemplarza dołączona jest zakładka z motywem z książki. Możesz ją zamówić przez internet lub kupić w wybranych księgarniach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o książce, możesz odwiedzić stronę internetową wydawnictwa: https://wydawnictwocesar.pl/dla-dzieci-/39-krysztalowe-dziecko.html

Posts created 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top